Navigácia

Obsah

73. výročie od ukončenia bojov II. Svetovej vojny

Typ: ostatné
1.4.2018

 

Dňa 1.4.2018 si pripomíname 73. výročie od ukončenia bojov II. Svetovej vojny na území našej obce ako aj ďalších obci v okolí okresného mesta Trnava.
Položením kytice k pomníku vo Vlčkovciach zástupcovia obce vzdali hold a poďakovanie všetkým obetiam a účastníkom nielen z našej obce za oslobodenie a za to že tu môžeme teraz žiť.
ĎAKUJEME.

Keďže si v tomto roku pripomenieme 100 rokov od ukončenia I. Svetovej vojny /11.11.1918/ obec Vlčkovce pripravuje rekonštrukciu pamätníka ako aj okolia pamätníka v areáli kostola vo Vlčkovciach v spolupráci s Rímskokatolíckou cirkvou Križovany nad Dudvahom Farnosť Vlčkovce. V súčasnosti sa spracováva návrh úpravy celého vstupného priestoru pred kostolom s predpokladaným termínom realizácie do konca septembra 2018.

Ivan Dobrovodský
starosta obce Vlčkovce


Vytvorené: 3. 4. 2018
Posledná aktualizácia: 3. 4. 2018 08:30
Autor: Správce Webu