Navigácia

Obsah

Darovanie ochranných rúšok

Typ: ostatné
FN Trnava, OR HaZZ Trnava

 

„Je to možno kvapka v mori, ale niekedy aj tá môže pomôcť.“

Ďakujeme všetkým „bojovníkom“, ktorí v prvej línii čelia nástrahám dnešnej doby. Určite je potrebné, aby sme im v tom všetci pomáhali a to najmä tým, aby sme sa správali zodpovedne. Zodpovedne najmä voči sebe, a tak pomôžeme všetkým ostatným v eliminovaní následkov pandémie, ktorá sužuje celý svet. Zodpovednosť, rešpektovanie a dodržiavanie pokynov, nariadení a usmernení od každého z nás je veľmi veľká pomoc v dnešnej dobe.

Ďakujeme všetkým, kto zabezpečuje chod v našej krajine, aby sme toto zlé obdobie prekonali. Ďakujeme všetkým, (od lekárov a zdravotného personálu, hasičov, policajtov, predavačky, poštárky...), kto „musí“ zabezpečovať, aby sme sa mohli „po čase“ vrátiť späť...do bežného „normálneho“ života.

Nikto z nás túto situáciu nezavinil, ale dôsledky budeme pociťovať všetci. Každého sa to nejakým spôsobom dotkne, ale nie každý je ochotný pristúpiť k riešeniu problémov, ktoré nás čakajú. Preto je potrebné spojiť všetky sily, len to nás posunie dopredu a k východisku z tejto nepriaznivej situácie.

Aj v našej obci sa viacero ľudí rozhodlo pomáhať, za čo im zo srdca ďakujeme. Rozhodli sme sa prispieť „kvapkou v mori“ a pre Fakultnú nemocnicu v Trnave dobrovoľníčky z našej obce pripravili a dnes 31.3.2020 bolo odovzdaných pre zdravotníkov 250 ks bavlnených rúšok na viacnásobné použitie a 100 ks jednorazových rúšok s kuklou, a zároveň pre príslušníkov OR HaZZ v Trnave bolo odovzdaných 70 ks bavlnených rúšok na viacnásobné použitie.

Veríme, že poslúžia dobrej veci.

Vďační občania obce Vlčkovce


Vytvorené: 31. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 31. 3. 2020 14:45
Autor: Správce Webu