Obec Vlčkovce
Vlčkovce

Medzinárodný deň detí

V sobotu 4. júna 2022 sa po dvojročnej pauze vďaka spolupráci obce Vlčkovce, poslancov OZ, rodičov a sponzorov mohli stretnúť naše deti na športovo-zábavnej akcii pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.

V sobotu 4. júna 2022 sa po dvojročnej pauze vďaka spolupráci obce Vlčkovce, poslancov OZ, rodičov a sponzorov mohli stretnúť naše deti na športovo-zábavnej akcii pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Pre všetky deti boli v areáli TJ Vlčkovce pripravené rôzne súťaže, o ktoré sa postarali kultúrna komisia pri OZ Vlčkovce, poslanci a ich rodinný príslušníci, spolu so zamestnancami ZŠ s MŠ Vlčkovce a obce. Vďaka štedrým sponzorom sa deti mohli tešiť z balíčkov plných sladkostí, ale i odmien v podobe rôznych cien, ktoré si vysúťažili.
Počas dňa bol pripravený program v podobe ukážok policajných, hasičských a záchranárskych prác a techniky. Príslušníci KR PZ  Trnava predviedli ukážky zo služobnej  kynológie a  predviedli šikovnosť a poslušnosť ich psíkov.  OPP KR PZ V Trnave predviedli ukážky pyrotechniky, zbraní a techniky spolu s ukážkami zo svojej činnosti a techniky, služby poriadkovej polície. Členovia KCZS Gabčíkovo predviedli ukážky zo záchranárskej služby s pomocou ich psíkov.
Deti si mohli pochutnať na cukrovej vate alebo pukancoch, ktoré boli zabezpečené našou obcou. Plno zábavy si deti užili aj na skákacom hrade a taktiež aj v pene, ktorú pre nich nachystal Dobrovoľný hasičský zbor Vlčkovce. Počas celého dňa si mohli návštevníci zakúpiť a pochutnať na čerstvom slanom a sladkom pečive z Pekárne Vrzukáč. Alexandra a Laura vozili deti na koníkoch, DHZ Pole priviezli 6-kolky, ktorá taktiež mala pri vození detí úspech.
Občerstvenie zabezpečila TJ Vlčkovce a izvučenie Marián Solárik.

Touto cestou zároveň ďakujeme všetkým zúčastneným, organizačnému tímu ale najmä sponzorom za ich materiálnu, technickú a personálnu pomoc a tešíme sa na ďalší ročník akcie.
PROGAST s. r. o., Vlčkovce, zaPOIsa.sk, DS Systems, s.r.o. Trnava, Nestlé Slovensko, Mabonex, s.r.o. Piešťany, MOD Vlčkovce, Prvá stavebná sporiteľňa TT, Stehel Construction Šintava, KR PZ Trnava, AGRO CS Slovakia, Cukrová vata B&M, Farma, a.s., Majcichov, KH Technik Trnava, Javys, a.s., Bratislava, Ing. Blažej Varinský, Potraviny SAMA, SKARTEK, s.r.o., LETKEN, s.r.o., Inside Helmet, s.r.o., MBO mont, s.r.o., p. Tomáš Bočko, Výroba kŕmnych zmesí p. A. Retzer, ALES - Alena Nemetzová, p. Marián Solárik, p. Róbert Urban, Nemetz s.r.o., Life Star Emergency, spol. s.r.o., ANJA, spol. s.r.o. Bratislava, Plynex Červeňanský, Trnava, CS, s.r.o., Trnava, p. Dominik Hulík, TJ Družstevník Vlčkovce, DHZ Vlčkovce, NUBIUM, s.r.o., REDNOD Trnava, IKIGAI SUSHI, Trnava, ADIDA FIT, Pekáreň Vrzukáč, Inside Helmet, s.r.o., Zmrzlina Majcichov.

Udalosti

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Návštevnosť

Návštevnosť:

Počítadlo prístupov

WiFi4EU

wifi

Zverejňovanie faktúr, zmlúv a objednávok

banner

Protokol obce Vlčkovce s predpokladom stabilného rozvoja

Civilná ochrana obyvateľstva

Preskúšanie prevádzkyskopnosti systémov varovania obyvateľstva v SR v roku 2024:
Termín:
- 14. jún 2024 (12:00h.) -
  2-minútový stály tón,
- 13. december 2024 (12:00h.) - 2-minútový stály tón

Civilná ochrana obyvateľstva

Koronavírus - odporúčania:

 

 

 

 

 

Facebook