Obec Vlčkovce
Vlčkovce
RSS
rozšírené vyhľadávanie

PF 2022

Pred pár hodinami ste si so svojimi blízkymi v rodinách pripili na privítanie nového roka 2022 a zároveň sme sa rozlúčili s rokom starým.

Vážení spoluobčania, milí Vlčkovania,

Pred pár hodinami ste si so svojimi blízkymi v rodinách pripili na privítanie nového roka 2022 a zároveň sme sa rozlúčili s rokom starým. Všetci asi hodnotíme ako čas neúprosne letí.

Pri každom vinšovaní sme zdôrazňovali, aby sme boli hlavne zdraví a šťastní, pretože to je to najpodstatnejšie, čo človek k spokojnému životu potrebuje. 

Rok 2021 bol rok plný opatrení, príkazov, zákazov, nariadení, v súvislosti s COVIDOM, ktorý nám všetkým vstúpil do života a preto sme sa museli prispôsobiť, obmedziť rôzne aktivity, neorganizovať akcie, ktoré sa každoročne pravidelne uskutočňovali. Treba veriť, že tento čas skončí a život sa vráti do normálnych koľají.

Zo srdca chcem poďakovať všetkým, čo nám pomohli tieto opatrenia doteraz zvládnuť, a to nielen zamestnancom obce, poslancom OZ, zamestnancom v ZŠ s MŠ, ale aj všetkým dobrovoľníkom – členom DHZ, zdravotníkom, administratíve, čo pomáhali 15 týždňov pri hromadných testovaniach v našej obci, ale aj vlčkovankám, ktoré z domova zabezpečili podporu, občerstvenie pre dobrovoľníkov počas testovania. Taktiež chcem poďakovať aj sponzorom, ktorí nám pomohli pri zvládaní jednotlivých akcií a opatrení. Ešte raz prijmite srdečné poďakovanie.

Rok 2021 nám na jednej strane mnoho dal, avšak na druhej aj mnoho vzal. Sme bohatší o zážitky, vedomosti, skúsenosti a možno chudobnejší o niektoré naše sny a niektorých našich blízkych priateľov a spoluobčanov, ktorí nás navždy opustili. 

Každý rok nás núti, aby sme sa zamysleli, či sme splnili všetky plány a predsavzatia, osobné i pracovné, ktoré sme si v predchádzajúcom roku dali. Takéto odpočty sme si urobili doma vo svojich rodinách, ale aj na Obecnom úrade.

Verím, že aj Vy občania našej obce ste prežívali úspechy a všetky pozitívne udalosti s radosťou a záujmom. Samozrejme, že naša práca nekončí a pripravujeme ďalšie projekty na realizácie, ktoré nás čakajú v tomto volebnom roku 2022.

Ešte raz chcem poďakovať za spoluprácu poslancom Obecného zastupiteľstva, zamestnancom Obecného úradu, ale aj ostatným spoluobčanom, členom našich organizácií, dodávateľským spoločnostiam a firmám, všetkým, ktorí sa akoukoľvek formou a mierou pripojili k zveľaďovaniu našej obce, k obohateniu kultúrneho, športového a duchovného života, pretože všetko čo robíme, robíme pre budúcnosť našej obce a skvalitnenie života našich spoluobčanov. Verím, že aj rok 2022, ktorý máme pred sebou, budeme môcť hodnotiť len pozitívne.

Vážení spoluobčania,
zachovajme si radostné chvíle z vianočných a novoročných sviatkov počas celého roka, vážme si jeden druhého, zachovávajme si úctu jeden k druhému, aby sme cítili lásku svojho okolia a aby sme sa necítili osamelými a opustenými.

Milí Vlčkovania,
prajem Vám viac lásky ako nenávisti, viac krajších dní ako tých horších, viac hojnosti a radosti, ako smútku a trápenia, pevné zdravie a veľa úspechov v osobnom i pracovnom živote.
V prichádzajúcom Novom roku Vám všetkým v mene svojom, poslancov Obecného zastupiteľstva a zamestnancov Obecného úradu želám úspešný rok 2022.

Ďakujem

                                                                                            Ing. Ivan Dobrovodský
                                                                                            starosta obce Vlčkovce

Dátum vloženia: 1. 1. 2022 8:00
Dátum poslednej aktualizácie: 1. 1. 2022 10:42
Autor: Správce Webu

Udalosti

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Návštevnosť

Návštevnosť:

Počítadlo prístupov

WiFi4EU

wifi

Zverejňovanie faktúr, zmlúv a objednávok

banner

Protokol obce Vlčkovce s predpokladom stabilného rozvoja

Civilná ochrana obyvateľstva

Preskúšanie prevádzkyskopnosti systémov varovania obyvateľstva v SR v roku 2023:
Termín:
- 9. jún 2023 (12:00h.) -
  2-minútový stály tón,
- 8. december 2023 (12:00h.) - 2-minútový stály tón

Civilná ochrana obyvateľstva

Koronavírus - odporúčania:

Ako znížiť riziko infekcie koronavírusom?

Čo robiť, ak cestujete z oblastí nákazy novým koronavírusom

Odporúčania pre ľudí prichádzajúcich z oblastí výskytu ochorenia COVID-19

Recommendations for people arriving from the areas of COVID -19 occurrence

 

Facebook